سوالات متداول

سوالات متداول | قالب های ویژه

 

آیا قالب تنها به من فروخته خواهد شد ؟

خیر، قالب ها به افراد متفاوت فروخته خواهند شد و تمامی افراد در تمامی مراحل استفاده از پوسته از حقوقی برابر برخوردارند .

این قالب ها از کجا تهیه می شوند ؟

این قالب ها تماما توسط تیم یوزتم طراحی و اجرا میشود

پرداخت هزینه ها چطور انجام میشود ؟

پرداخت هزینه ها از طریق درگاه های بانکی انجام میشود و پیگیری خرید شما عزیزان به صورت دقیق انجام میشود .

آیا پرداخت به صورت امن انجام میشود ؟

اصل پرداخت شما توسط درگاه های بانکی انجام میشود . درگاه هایی که در روز بالغ بر هزاران پرداخت توسط آنها انجام میشود . همچنین برای راحتی و امنیت بیشتر شما قادر هستید در مرحله واریز درگاه بانک مورد نظر خود را که میخواهید پرداخت خود را از طریق آن انجام دهید را انتخاب کنید .

قالب ها چطور به دست من خواهند رسید ؟

بین ۲ تا ۲۰ دقیقه بعد از پرداخت مبلغ قالب ها به صورت خودکار به ایمیلی که شما با آن اقدام به خرید کرده اید ایملی حاوی لینک دریافت قالب مورد نظرتان ارسال خواهد شد .

آیا قالب ها بعد از نصب دقیقا به شکل تصاویر در سایت نمایش داده خواهند شد ؟

هر قالب باید پس از نصب با توجه به سلایق شخصی شما تنظیم شود و بخش های مختلف از جمله ابزارک، فهرست و نوشته ها به سایت اضافه شوند و همچنین تنظیمات پنل پوسته انجام شوند . تصاویر موجود در سایت به صورت کانفیگ شده هستند که نوشته هایی آزمایشی صرفا جهت مشاهده کاربران در آنها قرار گرفته است .

اگر بعد از خرید سوالی داشتم چه میشود ؟

شیرینی بخش پشتیبانی تازه شروع شده است ! در صورتی که قالب خریداری و روی آدرسی نصب شده باشد در تمامی مراحل چه در رابطه رفع مشکلات قالب و چه در رابطه با آموزش استفاده نه تنها قالب بلکه وردپرس نیز به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد .

تا چه مدت از پشتیبانی برخوردار هستم ؟

بهترین مزیت پشتیبانی ما این است که شما تا زمانی که طبق چهارچوب مشخص قوانین یوزتم از قالب خود استفاده کنید پشتیبانی شما ادامه خواهد داشت چه ۱ سال و چه ۱ ماه !

شرایط خدمات را در کجا میتوانم مطالعه کنم ؟

شرایط خدمات در برگه شرایط خدمات مندرج است و با توجه به شرایط قابل تغییر است . هیچ قانونی جز قوانین مندرج در این برگه در هیچ یک از موارد استفاده از خدمات وجود ندارد .

چطور از بروز رسانی قالب با خبر شوم ؟

در صورتی که قالبی بروزرسانی شود تمامی تغییرات در صفحه مخصوص به آن قالب درج می شوند . همچنین این قالب ها بعد از هر بار بروزرسانی در لیست آخرن قالب ها قرار خواهند گرفت.

آیا دریافت بروزرسانی ها هزینه ای دارد ؟

خیر! بروزرسانی قالب از دیگر خدمات کاملا رایگان است که مثل پشتیبانی تا زمانی که از قوانین تیم در استفاده از قالب صرف نظر نشود ادامه خواهد داشت . و هیچ تفاوتی ندارد که قالب کی خریداری شده باشد و یا چند بروزرسانی دریافت شده باشد .

بروزرسانی قالب ها چطور به دست من خواهد رسید ؟

کافیست بعد از مطمئن شدن از بروز رسانی شدن قالب در بخش پشتیبانی اختصاصی قالب های ویژه مشخصات خرید خود را درج نمایید تا پیوند دریافت قالبتان در همان بخش برایتان ارسال شود .

 

قالب های رایگان

 

این قالب ها از کجا تهیه میشوند ؟

این قالب ها از سایت های ارائه دهنده قالب های رایگان دریافت می شوند و با توجه به حفظ حقوق طراح ترجمه می شوند .

اگر در استفاده دچار مشکل شدم چه کنم ؟

میتوانید در بخش دیدگاه های مربوط به هر قالب مشکل خود را مطرح کنید و پاسخ خود را در همان بخش دریافت کنید . لازم به توجه است که دیدگاه ها در صورت عدم تضاد با اصول اخلاقی در سایت حتما ایید و پاسخ داده خواهند شد . بنابرین طولانی شدن پروسه پاسخ دهی دلیل بر حذف دیدگاه شما عزیزان نمی باشد .

آیا میتوانم اسم مترجم و طراح را حذف کنم ؟

از دیدگاه اخلاقی : مثلما شخصی که وقت خود را در زمینه طراحی استفاده میکند هدف این کار خود برای بهره وری در آینده میداند و در بحث قالب های رایگان تنها اسمی که در سایت شما از طراح برده میشود تنها اسم و لینک طراح در پانوشت قالب است . در صورتی که شما اسم طراح و یا مترجم را از قالب حذف کنید از نظر اخلاقی این عمل، عملی بسیار نا شایست است و آینده طراح را به خطر می اندازد . در صورتی که طراح میتوانسته با رمزنگاری های پیشرفته این بخش را رمزنگاری کند تا قابل ویرایش نباشد ولی اخلاق حکم می کند در اینجا زحمات وی را قدردان بوده و حقوق وی را حفظ کنیم . همچنین حقوق مترجم و فارسی ساز نیز باید محفوظ بماند.

از دیدگاه حرفه ای : اگر دلیل حذف این متون نا شناس ماندن اصل قالب است نیز باید این نکته را در نظر داشت که شخصی که اطلاعات کمی هم درباره قالب ها اشته باشد میتوند با کمی بررسی قالب ر شناسایی کند و این کار جز رسوایی اخلاقی به همراه نخواهد داشت.

از دیدگاه شرعی : از دیدگاه شرعی پایمال کردن قوق دیگران حق الناس گناه محسوب می باشد و در مورد این مسئله به دلیل عدم رضایت طراح و فارسی ساز حذف این بخش از نظر شرعی مجاز نمی باشد.

چگونه میتوانم قالب را ویرایش کنم ؟

ویرایش قالب بسته به موارد مور نظر شما نیاز به حداقل دانش برنامه نویسی به زبان های CSS، HTML و PHP دارید . در صورتی که بر این زبان ها تسلط داشته باشید به دلیل متن باز بودن کد ها میتوانید تمام ویرایش ها مورد نظر خود را به راحتی انجام دهید .

سخنی با شما

یوز تم با سعی بسیار و تلاش بی وقفه در صدد است قالبی زیبا، حرفه ای وبا سرعت بالا را در اختیار شما عزیزان قرار دهد

دسترسی سریع

نظرات کاربران

[ فرهاد پریدر ]مدیر سایت آریافیلم
باسلام و خسته نباشید قالب بسیار عالی ، سرعت عالی و بنده که سایتم خیلی خوب شده ، مخصوصا با پشتیبانی های طراح قالب که خداوکیلی هر جور تغییری خواستیم دادند و تشکر بسیار دارم ازشون.